Klubbhus (Helset)

Klubbhus (Helset)

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 18 Oct
kl 17:00 - 19:00
Reidunn Rake - 2 timer
Fotball 2014
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 20:00
Reidunn Rake - 3 timer
Bursdag
Wed 20 Oct
kl 19:00 - 22:00
Jonas Røstad - 3 timer
Håndballgruppa
Thu 21 Oct
kl 16:00 - 20:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
Dorulldugnad - utleveringsdag
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 19:00
Reidunn Rake - 1 time
Håndball, trenerkurs
Mon 25 Oct
kl 21:00 - 21:30
Reidunn Rake - 30 min.
Håndball, trenerkurs
Tue 26 Oct
kl 18:00 - 20:00
Reidunn Rake - 2 timer
J2012 Fotball
Wed 27 Oct
kl 19:00 - 22:00
Jonas Røstad - 3 timer
Håndballgruppa
Wed 3 Nov
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions
Wed 10 Nov
kl 19:00 - 22:00
Jonas Røstad - 3 timer
Håndballgruppa
Mon 15 Nov
kl 18:00 - 19:00
Reidunn Rake - 1 time
Håndball, trenerkurs
Mon 15 Nov
kl 21:00 - 21:30
Reidunn Rake - 30 min.
Håndball, trenerkurs
Wed 17 Nov
kl 19:00 - 22:00
Jonas Røstad - 3 timer
Håndballgruppa
Wed 24 Nov
kl 19:00 - 22:00
Jonas Røstad - 3 timer
Håndballgruppa
Mon 29 Nov
kl 18:00 - 19:00
Reidunn Rake - 1 time
Håndball, trenerkurs
Mon 29 Nov
kl 21:00 - 21:30
Reidunn Rake - 30 min.
Håndball, trenerkurs
Wed 1 Dec
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
LIONS
Tue 7 Dec
kl 16:00 - 20:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions
Wed 8 Dec
kl 19:00 - 22:00
Jonas Røstad - 3 timer
Håndballgruppa
Wed 15 Dec
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Håndball
Wed 5 Jan 2022
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions
Wed 2 Feb 2022
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions
Wed 2 Mar 2022
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions
Wed 6 Apr 2022
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions
Wed 4 May 2022
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 22:00
Jonas Røstad - 3 timer
Håndballgruppa   Les mer  
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
LIONS   Les mer  
Tue 12 Oct
kl 17:00 - 20:00
Reidunn Rake - 3 timer
Håndball J12   Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 21:00
Reidunn Rake - 2 timer
Fotball J2012   Les mer  
Mon 11 Oct
kl 00:00 - 03:00
Reidunn Rake - 3 timer
Håndball   Les mer  
Wed 6 Oct
kl 16:00 - 20:00
Reidunn Rake - 4 timer
Einar-film   Les mer  
Tue 5 Oct
kl 16:00 - 20:00
Reidunn Rake - 4 timer
Einar film   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 20:00 - 22:00
Reidunn Rake - 2 timer
Håndball   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 20:00
Reidunn Rake - 2 timer
Foreldremøte J16   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 20:00
Reidunn Rake - 1 time
Håndball G06   Les mer  
Tue 21 Sep
kl 17:00 - 19:00
Reidunn Rake - 2 timer
Håndball   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Håndball   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 16:00 - 19:00
Reidunn Rake - 3 timer
Håndball J2010   Les mer  
Fri 17 Sep
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Håndball G2009   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 20:00 - 22:00
Reidunn Rake - 2 timer
Håndball   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 20:00
Reidunn Rake - 2 timer
Håndball   Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:30
Reidunn Rake - 1 time
Foreldremøte G2010 Håndball   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:30 - 21:30
Reidunn Rake - 2 timer
Håndball   Les mer  
Tue 7 Sep
kl 17:00 - 19:00
Reidunn Rake - 2 timer
Håndball G06   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 22:00
Lions Club Bærums Verk - 4 timer
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:00 - 22:00
Lions Club Bærums Verk - 4 timer
  Les mer  
Powered by: Bloc