Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 15. aug
19:00 - 21:00
Stig Hellerud - 2 timer

Styremøte basket.
Tor. 18. aug
19:00 - 20:00
Espen Strand - 1 time

Tor. 18. aug
20:00 - 22:00
Christopher Kiønig - 2 timer

Foreldremøte basket
Man. 29. aug
17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer

Lene Bull
Man. 29. aug
21:00 - 22:00
Reidunn Rake - 1 time

Lene Bull
Tor. 1. sep
18:00 - 20:00
J2011 - Foreldremøte - 2 timer

Ons. 7. sep
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Ons. 14. sep
19:00 - 23:00
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Man. 3. okt
18:00 - 22:00
Liv Enersen Normann - 4 timer

Damegruppas årsmøte
Man. 10. okt
19:00 - 20:00
Stig Hellerud - 1 time

Basketgruppen
Tir. 11. okt
19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer

Bærum sportsfiske
Ons. 12. okt
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Ons. 2. nov
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Tor. 17. nov
17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer

FYA -fest
Tor. 17. nov
21:00 - 22:00
Reidunn Rake - 1 time

FYA
Man. 5. des
19:00 - 20:00
Stig Hellerud - 1 time

Basketgruppen
Ons. 7. des
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Ons. 4. jan 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Ons. 1. feb 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Ons. 1. mar 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Ons. 12. apr 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Ons. 3. mai 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Ons. 7. jun 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer

Lions
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 1. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Stig Hellerud - 2 timer
Basketgruppen   Les mer  
Tor. 30. jun
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lommedalstunet sameie   Les mer  
Man. 20. jun
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
  Les mer  
Tor. 16. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Reidunn Rake - 2 timer
10.klasse avslutning   Les mer  
Tor. 16. jun
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Reidunn Rake - 4 timer
10.klasse avslutning   Les mer  
Ons. 15. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Styremøte - 2 timer
  Les mer  
Ons. 15. jun
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte/video G15/16   Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions   Les mer  
Ons. 15. jun
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Besøk av Kilde - 2 timer
  Les mer  
Tir. 14. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Reidunn Rake - 2 timer
Kampekleiva veilag   Les mer  
Tir. 14. jun
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Susanne Moen - 2 timer
sommeravslutning for J/G 2015 fotball Helset   Les mer  
Man. 13. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Man. 13. jun
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Line Hveem - 2 timer
Hei har avt med Harald Grevskott at vi kan ha…   Les mer  
Man. 13. jun
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Man. 13. jun
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
  Les mer  
Tor. 9. jun
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Drude - 4 timer
Cup forberedelser   Les mer  
Ons. 8. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Tir. 7. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Ole Reistad - 1 time
  Les mer  
Tir. 7. jun
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Drude - 2 timer
Cupmøte   Les mer  
Tir. 7. jun
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Susanne Moen - 2 timer
Sommeravslutning for LIL J/G 2015 Fotball…   Les mer  
Tir. 7. jun
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Drude - 4 timer
Cup forberedelser   Les mer  
Man. 6. jun
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tor. 2. jun
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
VB LIL Håndball Jenter 2012/2013 - 2 timer
Sosial sammenkomst VB LIL Håndball Jenter…   Les mer  
Ons. 1. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Ons. 1. jun
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tir. 31. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Styremøte - 2 timer
  Les mer  
Tir. 31. mai
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Hjertestarter   Les mer  
Man. 30. mai
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Line Blixt - 1 time
Håndballdommerkurs   Les mer  
Man. 30. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Ons. 25. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Ons. 25. mai
17:30 - 18:00
kl 17:30 - 18:00
Reidunn Rake - 30 min.
Waqas   Les mer  
Ons. 25. mai
17:00 - 17:30
kl 17:00 - 17:30
Reidunn Rake - 30 min.
Waqas   Les mer  
Tir. 24. mai
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Espen Strand - 2 timer
  Les mer  
Tir. 24. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Reidunn Rake - 30 min.
JG2011   Les mer  
Tir. 24. mai
16:00 - 19:00
kl 16:00 - 19:00
Cecilie Carlsen - 3 timer
Gutter 2011 og jenter 2011   Les mer  
Tir. 24. mai
00:00 - 00:30
kl 00:00 - 00:30
Reidunn Rake - 30 min.
Cecilie Carlsen   Les mer  
Tir. 24. mai
00:00 - 00:30
kl 00:00 - 00:30
Reidunn Rake - 30 min.
Cecilie Carlsen, GJ2011   Les mer  
Man. 23. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
cupmøte   Les mer  
Man. 23. mai
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Line Blixt - 1 time
Håndballdommerkurs   Les mer  
Man. 23. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Man. 23. mai
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Styremøte - 2 timer
  Les mer  
Man. 23. mai
17:00 - 17:45
kl 17:00 - 17:45
Line Blixt - 45 min.
Håndballdommerkurs   Les mer  
Ons. 18. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Espen Strand - 2 timer
  Les mer  
Man. 16. mai
20:00 - 23:00
kl 20:00 - 23:00
Reidunn Rake - 3 timer
Bærums Verk musikklag   Les mer  
Man. 16. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Man. 16. mai
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Reidunn Rake - 3 timer
17.mai komiteen   Les mer  
Man. 16. mai
00:00 - 03:00
kl 00:00 - 03:00
Reidunn Rake - 3 timer
Bærums Verk korps   Les mer  
Tor. 12. mai
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Ole Reistad - 2 timer
  Les mer  
Ons. 11. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Tir. 10. mai
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Bærum Sportsfiske   Les mer  
Tir. 10. mai
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Man. 9. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tor. 5. mai
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Harald Grevskott - 2 timer
Styremøte LIL basket   Les mer  
Tor. 5. mai
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Terje Andersen, G jr - 3 timer
  Les mer  
Ons. 4. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
Cupmøte Pocket Valley cup   Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions   Les mer  
Tir. 3. mai
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Harald Grevskott - 1 time
Forlenget styremøte.   Les mer  
Tir. 3. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Tir. 3. mai
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Nina Piro - 2 timer
Spillermøte/sosialt arrangement for G2010L   Les mer  
Man. 2. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tor. 28. apr
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Stian André Kuznetsoff - 2 timer
Vårkurs/kick-off for klubbdommere 2022.   Les mer  
Tor. 28. apr
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Hanne Hemminghytt - 4 timer
  Les mer  
Ons. 27. apr
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Ons. 27. apr
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Ons. 27. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Hanne Hemminghytt - 1 time
G09, mat før tulipansalg   Les mer  
Ons. 27. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Jonas Røstad - 2 timer
Håndballgruppa   Les mer  
Ons. 27. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Reidunn Rake - 1 time
G09   Les mer  
Tir. 26. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Helsethagen huseierforening   Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
Marita Bjørklund - 3 timer
Generalforsamling Huseierforeningen Trulsrudmarka   Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 19:00
kl 18:30 - 19:00
Reidunn Rake - 30 min.
Helsethagen huseierforening   Les mer  
Man. 25. apr
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Reidunn Rake - 2 timer
Foreldremøte   Les mer  
Man. 25. apr
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tor. 21. apr
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Espen Strand - 1 time
  Les mer  
Tor. 21. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
  Les mer  
Tor. 21. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Hanne Hemminghytt - 1 time
Foreldremøte G09   Les mer  
Tor. 21. apr
00:00 - 03:00
kl 00:00 - 03:00
Reidunn Rake - 3 timer
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:30 - 21:30
kl 20:30 - 21:30
Espen Strand - 1 time
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
Pocket Valley Cup møte   Les mer  
Ons. 20. apr
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Harald Grevskott - 1 time
Spiller- og foreldremøte basket G15/16   Les mer  
Ons. 20. apr
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Ons. 20. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Toril Sleteng Martinsen - 2 timer
Foreldremøte J14   Les mer  
Ons. 20. apr
17:00 - 17:30
kl 17:00 - 17:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte basket G15/16.   Les mer  
Tir. 19. apr
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Shanta Seereeram - 2 timer
Foreldremøte fotball J10L   Les mer  
Tir. 19. apr
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
  Les mer  
Man. 18. apr
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lene Bull   Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Toril Sleteng-Martinsen, J2007/2008 Håndball - 2 timer
  Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Dommerkurs   Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
dommerkurs   Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Linda Lynaas Wulff - 1 time
  Les mer  
Tor. 7. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Hanne Hemminghytt - 1 time
Foreldremøte G09   Les mer  
Tor. 7. apr
16:00 - 19:00
kl 16:00 - 19:00
Linda Lynaas Wulff - 3 timer
  Les mer  
Ons. 6. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Marianne S. Tyrén - 2 timer
Lommedalen langrenn 2012-gjengen. Avslutning for…   Les mer  
Ons. 6. apr
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions   Les mer  
Tir. 5. apr
21:30 - 23:00
kl 21:30 - 23:00
Activity without name
Lommedalens IL  
  Les mer  
Tir. 5. apr
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Tir. 5. apr
18:30 - 22:30
kl 18:30 - 22:30
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
  Les mer  
Tir. 5. apr
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Jenny Jonsson - 1 time
Foreldremöte fotball gutter 2012   Les mer  
Man. 4. apr
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Espen Strand - 2 timer
  Les mer  
Man. 4. apr
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte G06-07.   Les mer  
Man. 4. apr
18:30 - 19:00
kl 18:30 - 19:00
Harald Grevskott - 30 min.
Utvidet spillermøte LIL basket G15/16   Les mer  
Man. 4. apr
17:30 - 20:30
kl 17:30 - 20:30
Lommedalen langrenn 2010/11 - 3 timer
Lommedalen IL 2010/11   Les mer  
Ons. 30. mar
20:30 - 21:30
kl 20:30 - 21:30
Espen Strand - 1 time
  Les mer  
Ons. 30. mar
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Linda Lynaas Wulff - 1 time
  Les mer  
Ons. 30. mar
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Berglia Huseierforening - 3 timer
Generalforsamling Berglia Huseierforening   Les mer  
Ons. 30. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Cecilie Carlsen - 1 time
Foreldremøte for gutter 2011   Les mer  
Ons. 30. mar
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Kristin Bachmann - 2 timer
Skal bruke kjøkkenet for å ordne litt mat for en…   Les mer  
Tir. 29. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Céline Valdem Jensen - 1 time
Gruppetrening   Les mer  
Tir. 29. mar
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Drude - 1 time
Samarbeidsmøte J2010 håndball/fotball   Les mer  
Tir. 29. mar
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Massimo Miotto - 30 min.
G19 meeting   Les mer  
Man. 28. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Bjarne Jansen - 1 time
Foreldremøte G2007 fotball   Les mer  
Man. 28. mar
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte G06-07.   Les mer  
Tor. 24. mar
17:30 - 20:30
kl 17:30 - 20:30
Årsmøte - 3 timer
  Les mer  
Ons. 23. mar
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
Cupmøte   Les mer  
Tir. 22. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Céline Valdem Jensen - 1 time
Gruppetrening   Les mer  
Tir. 22. mar
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Renate Gjerdingen - 1 time
Bookes til foreldremøte g14   Les mer  
Man. 21. mar
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte G06-07.   Les mer  
Ons. 16. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Karine Kampesæter - 1 time
Foreldremøte G2012   Les mer  
Ons. 16. mar
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Thomas Lagesen - 4 timer
Årsmøte Vallersbekken boligsameie   Les mer  
Tir. 15. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Céline Valdem Jensen - 1 time
Grupperening   Les mer  
Tir. 15. mar
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Cathrine Kjelby, J2011 - 2 timer
  Les mer  
Tir. 15. mar
17:00 - 17:30
kl 17:00 - 17:30
Reidunn Rake - 30 min.
Harviken   Les mer  
Man. 14. mar
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte G06-07.   Les mer  
Man. 14. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Bjørn-Erik Bjørgan - 1 time
Foreldremøte i forbindelse med planlegging av…   Les mer  
Man. 14. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Drude - 1 time
Pizza etter treningskamp mellom J2010 og G2010…   Les mer  
Tor. 10. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Espen Strand - 1 time
  Les mer  
Ons. 9. mar
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
  Les mer  
Ons. 9. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Trenere G2012 fotball - 1 time
Møte mellom klubbansvarlig og trenere for…   Les mer  
Tir. 8. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Céline Valdem Jensen - 1 time
Gruppetrening   Les mer  
Tir. 8. mar
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Bærum Sportsfiske   Les mer  
Tir. 8. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Emil Schjølberg - 1 time
  Les mer  
Tir. 8. mar
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Elin Hetland - 2 timer
Nytt møtetidspunkt foreldremøte   Les mer  
Man. 7. mar
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Spillermøte G06-07   Les mer  
Man. 7. mar
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Jannicke Andresen - 4 timer
Jeg ønsker å leie lokalet for bursdagsfeiring av…   Les mer  
Tor. 3. mar
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Reidunn Rake - 1 time
Bærums Verk Musikklag   Les mer  
Tor. 3. mar
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
  Les mer  
Tor. 3. mar
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Bærums Verk Musikklag   Les mer  
Ons. 2. mar
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Gruppestyremøte - 2 timer
  Les mer  
Ons. 2. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Espen Strand - 1 time
  Les mer  
Ons. 2. mar
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Lions   Les mer  
Tir. 1. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Céline Valdem Jensen - 1 time
Gruppetrening   Les mer  
Tir. 1. mar
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Jonas Røstad - 2 timer
Årlig møte i håndballgruppa   Les mer  
Tir. 1. mar
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Elin Hetland - 2 timer
Foreldremøte J2009 Vestre Bærum LIL   Les mer  
Man. 28. feb
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Harald Grevskott - 1 time
Videogjennomgang, G06-07 basket   Les mer  
Tor. 24. feb
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
  Les mer  
Tir. 22. feb
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Céline Valdem Jensen - 1 time
Gruppetrening   Les mer  
Tir. 22. feb
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Harald Grevskott - 2 timer
Styremøte LIL basket   Les mer  
Tor. 17. feb
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Trond Schjander-Opsahl - 2 timer
  Les mer  
Tor. 17. feb
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
  Les mer  
Ons. 16. feb
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
pocket valley cupmøte   Les mer  
Ons. 16. feb
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Joachim Øwre Israelsbakk - 2 timer
Foreldremøte VB Lil Håndball J2012/2013   Les mer  
Tir. 15. feb
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Céline Valdem Jensen - 1 time
Gruppetrening   Les mer  
Tir. 15. feb
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Cathrine Kjelby, J2011 - 2 timer
  Les mer  
Tir. 15. feb
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Elin Hetland - 2 timer
Trenermøte J2009 Vestre Bærum LIL   Les mer