Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
Tir 20 Nov
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Ellen og Hans Guriby fond v/Snorre Eide
Gamlekarstua  
Tir 20 Nov
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Jens Dedichen
Klubbhuset   G04 Fotball, foreldremøte
Ons 21 Nov
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Drude Markussen Eik
Klubbhuset   Oppmannsmøte for håndballen fra kl 18-20
Ons 21 Nov
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Lars Myhrum
Klubbhuset   Foreldremøte langrenn gruppe 2011-2012
Tor 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Jan Hjelle
Klubbhuset   Sesongavslutning for G2009
Man 26 Nov
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Runa Flugstad
Gamlekarstua   Kvalitetsklubb - møte med NFF
Man 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
Man 26 Nov
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Tir 27 Nov
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Gløer Langslet
Klubbhuset   Koordineringsmøte for G05
Ons 28 Nov
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Tor Åsmund Martinsen
Klubbhuset   Klubbkveld Lommedalen Juniors
Tor 29 Nov
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Man 3 Des
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Man 10 Des
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Tor 13 Des
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Anne Gartner
Klubbhuset   Klassearrangement
Man 17 Des
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Tir 18 Jun 2019
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Cathrine Johannessen og Irene Jansson
Klubbhuset   Skoleavslutning.Booker 3 dager. Hør hva som…
Ons 19 Jun 2019
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Cathrine Johannessen og Irene Jansson
Klubbhuset   Skoleavslutnng booket 3 kvelder. Hør hva de skal…
Tor 20 Jun 2019
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Cathrine Johannessen og Irene Jansson
Klubbhuset   Skoleavslutning. Booket 3 dager. Hør
Tor 31 Okt 2019
kl 17:00 - 21:00
Hanne Kofstadmoen - 4 timer
Klubbhuset  
Tor 31 Okt 2019
kl 17:00 - 20:00
Drude Markussen - 3 timer
Varmestua  
Tor 31 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
Drude Markussen - 2 timer
Varmestua  
Tor 31 Okt 2019
kl 21:00 - 22:00
Hanne Kofstadmoen - 1 time
Klubbhuset  
Tor 29 Okt 2020
kl 17:00 - 21:00
Drude Markussen - 4 timer
Klubbhuset  
Tor 29 Okt 2020
kl 21:00 - 22:00
Drude Markussen - 1 time
Klubbhuset  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 15 Nov
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Tiril Johansen
Klubbhuset  
Mammafest   Les mer  
Tor 15 Nov
kl 17:00 - 18:00
1 time - Tiril Johansen
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 14 Nov
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Gruppestyremøtet
Klubbhuset  
  Les mer  
Tir 13 Nov
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Bror Just Andersen
Klubbhuset  
Styremøte for LIL Basket   Les mer  
Tir 13 Nov
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Erik Benjaminsen
Gamlekarstua  
Trenerforum - Pål Berg   Les mer  
Man 12 Nov
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Lars Myhrum
Gamlekarstua  
Styremøte med planlegging av Lommedalsrennet…   Les mer  
Man 12 Nov
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
1 time - Lars Myhrum
Gamlekarstua  
  Les mer  
Tor 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 8 Nov
kl 17:00 - 18:00
1 time - Drude Markussen Eik
Klubbhuset  
Håndballsamling med pizza for jenter og gutter…   Les mer  
Ons 7 Nov
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Reidunn Rake
Klubbhuset  
EAT MOVE SLEEP   Les mer  
Ons 7 Nov
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Jan Hjelle
Varmestua  
Foreldremøte yngste gruppe   Les mer  
Tir 6 Nov
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Erik Benjaminsen
Klubbhuset  
G2005 - Foreldremøte   Les mer  
Man 5 Nov
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 5 Nov
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Gamlekarstua  
  Les mer  
Tor 1 Nov
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Tor Åsmund Martinsen
Klubbhuset  
Sesongavslutning J04   Les mer  
Tor 1 Nov
kl 18:00 - 19:00
1 time - Tor Åsmund Martinsen
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 31 Okt
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Drude Markussen
Klubbhuset  
Halloween   Les mer  
Ons 31 Okt
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Celine Tryggestad
Varmestua  
Halloween   Les mer  
Tir 30 Okt
kl 18:30 - 20:30
2 timer - A-laget
Gamlekarstua  
  Les mer  
Tir 30 Okt
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Marita Bjørklund
Klubbhuset  
Gutter 08 Lommedalen skal ha sesongavslutning   Les mer  
Tir 30 Okt
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Eivind Gjeraker
Varmestua  
  Les mer  
Man 29 Okt
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
2 timer - jakob skreding
Gamlekarstua  
avslutning for jenter fotball 2007.ca 14 st   Les mer  
Tor 25 Okt
kl 21:00 - 22:00
1 time - Tor Åsmund Martinsen
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 25 Okt
kl 20:00 - 21:00
1 time - Jan Hjelle
Varmestua  
Foreldremøte alpin 2008-2010 gruppen.   Les mer  
Tor 25 Okt
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Tor Åsmund Martinsen
Klubbhuset  
Sesongavslutning G 16   Les mer  
Tor 25 Okt
kl 18:00 - 19:00
1 time - Tor Åsmund Martinsen
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 24 Okt
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Styremøte
Gamlekarstua  
  Les mer  
Ons 24 Okt
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Kari-Ann Birkeland
Klubbhuset  
Foreldremøte J2006 Fotball   Les mer  
Ons 24 Okt
kl 17:30 - 20:30
3 timer - Jørgen Gusgaard
Varmestua  
Spillermøte kickoff gutter 2004 lommedalen…   Les mer  
Tir 23 Okt
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Geir Røkke
Gamlekarstua  
  Les mer  
Tir 23 Okt
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Geir Røkke
Klubbhuset  
Trener-kickoff langrenn   Les mer  
Tir 23 Okt
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Kim Dahl
Varmestua  
Avslutning for Lommedalens Jenter 2009   Les mer  
Man 22 Okt
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 22 Okt
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 22 Okt
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Trond Høgh
Varmestua  
Gjelder fotball avslutning for J02 LIL FYA   Les mer  
Tor 18 Okt
kl 17:30 - 20:30
3 timer - Kjersti Sorteberglien
Varmestua  
Avslutning av fotballsesongen for J2009He   Les mer  
Tor 18 Okt
kl 17:30 - 20:30
3 timer - Erik Myhre
Klubbhuset  
Sesongavslutning J10L   Les mer  
Ons 17 Okt
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Truls Mortensen
Varmestua  
Foreldremøte LIL Alpin   Les mer  
Ons 17 Okt
kl 19:00 - 20:00
1 time - Hanne Hemminghytt
Varmestua  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Halvor Bjørnsrud
Klubbhuset  
Sesongavslutning for G/J 2011-Gullhaug   Les mer  
Tir 16 Okt
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Dave Green
Klubbhuset  
Avslutning J08   Les mer  
Man 15 Okt
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Runa Flugstad
Klubbhuset  
LIL FYA - Kvalitetsklubb   Les mer  
Ons 10 Okt
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Tor Christian Høgetveit
Klubbhuset  
Avslutning for fotball GJ2011-Lommedalen   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 20:00 - 21:00
1 time - Dave Green
Klubbhuset  
J08 foreldremøte   Les mer  
Man 8 Okt
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 20:00 - 22:00
2 timer - A-laget
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Liv Enersen Normann
Gamlekarstua  
Damegruppa skal avholde sitt årlige gruppemøte.…   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Kari-Ann Birkeland
Klubbhuset  
Foreldremøte J2006 fotball   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 18:30 - 20:30
2 timer - gruppestyremøte
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
G03   Les mer  
Tir 18 Sep
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Ulrik Lindholm
Klubbhuset  
LIL Håndball J04   Les mer  
Tir 18 Sep
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
G03   Les mer  
Tir 18 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Runa Flugstad
Klubbhuset  
LIL FYA Kvalitetsklubb (møte)   Les mer  
Man 17 Sep
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Styremøte Lil håndball   Les mer  
Ons 12 Sep
kl 21:00 - 22:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 16:30 - 19:30
3 timer - Runa Flugstad
Klubbhuset  
Klubbdommerkurs   Les mer  
Tir 11 Sep
kl 21:00 - 22:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 16:30 - 19:30
Runa Flugstad - 3 timer
Klubbhuset  
Klubbdommerkurs   Les mer  
Man 10 Sep
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
G03   Les mer  
Ons 5 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Ulrik Lindholm
Klubbhuset  
LIL Håndball J04 Spillermøte   Les mer  
Ons 5 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - Basketgruppa G06-07
Klubbhuset  
Foreldremøte G06-07.   Les mer  
Tir 4 Sep
kl 21:00 - 22:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 20:00 - 21:00
1 time - Lars Myhrum
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 3 Sep
kl 20:00 - 21:00
1 time - Espen Strand
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 20:00 - 22:00
2 timer - KJETIL RØINE
Klubbhuset  
Sportslig utvalg fotball   Les mer  
Ons 29 Aug
kl 19:00 - 20:00
1 time - Jens Erik Gade
Gamlekarstua  
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 21:00 - 22:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Styremøte
Gamlekarstua  
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Bror Just Andersen
Klubbhuset  
Foreldremøte for LIL Basket G05   Les mer  
Tor 23 Aug
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Sekretariatskurs   Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:00 - 19:00
1 time - Harald Grevskott
Gamlekarstua  
Spillermøte basket G06-07   Les mer  
Tir 21 Aug
kl 21:00 - 22:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 20:00 - 21:00
1 time - Espen Strand
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Britt Torunn Hove
Gamlekarstua  
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Kjetil Lindblad
Varmestua  
  Les mer  
Tir 14 Aug
kl 21:00 - 22:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 28 Jun
kl 21:00 - 22:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 28 Jun
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
celine bezier Bryllup   Les mer  
Man 25 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Cathrine Johannessen og Irene Jansson
Klubbhuset  
Skoleavslutning. Bestilt for 3 dager . Hør hva de…   Les mer  
Tor 21 Jun
kl 19:30 - 20:30
1 time - Jan Hjelle
Klubbhuset  
Planleggingsmøte for G2009 fotball.   Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Erik Myhre
Varmestua  
Sommeravslutning J10L fotball   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 20:00 - 21:00
1 time - Øystein Holth
Gamlekarstua  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Espen Bjerke
Varmestua  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Renate Gjerdingen
Klubbhuset  
7.klasse Lesterud skole   Les mer  
Tir 19 Jun
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Reidunn Rake
Klubbhuset  
Lene Slettvoll. Lommedalen skole   Les mer  
Man 18 Jun
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Lars Myhrum
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Espen Strand
Klubbhuset  
Styremøte fotball   Les mer  
Man 18 Jun
kl 17:00 - 20:00
Camilla Røstad - 3 timer
Varmestua  
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 19:00 - 20:00
1 time - Runa Flugstad
Klubbhuset  
Møte LIL FYA Kvalitetsklubb styringsgruppe   Les mer  
Ons 13 Jun
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Basketgruppa G06-07
Klubbhuset  
Foreldremøte og sommeravslutning   Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Merete Norland Johnsen
Varmestua  
Cheerleading   Les mer  
Man 11 Jun
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Bror Just Andersen
Klubbhuset  
Styremøte for Basket   Les mer  
Ons 6 Jun
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Basketgruppa
Klubbhuset  
Klubbmesterskap straffeskyting, servering   Les mer  
Man 4 Jun
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 31 Mai
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Runa Flugstad
Klubbhuset  
FYA - Møte med NFF vedr kvalitetsklubb   Les mer  
Ons 30 Mai
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Dommerkurs   Les mer  
Man 28 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 28 Mai
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Anders Anker Rask
Gamlekarstua  
  Les mer  
Tor 24 Mai
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Jens Erik Gade
Gamlekarstua  
  Les mer  
Tor 24 Mai
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Elin Hetland
Klubbhuset  
Avslutning for Jenter 09- Håndball   Les mer  
Ons 23 Mai
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Jens Erik Gade
Gamlekarstua  
  Les mer  
Ons 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
Dommerkurs   Les mer  
Tir 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Liv Ranes
Klubbhuset  
avslutning j07/08   Les mer  
Man 21 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Marius Dalen
Klubbhuset  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline